O nás

 

Martin Stehlík – majitel firmy

ZAHRADNÍ CENTRUM MATTY

 

Několik vět o nás…….

…………Jsme lidé, kteří mají rádi život, poctivé lidi, přírodu, zvířata, rostliny, kvalitní a vkusné věci okolo sebe a proto se snažíme vytvářet pěkné věci nejenom pro sebe, ale především pro Vás naše zákazníky, aby jste se také Vy cítili ještě lépe než-li se cítíte nyní……

Naším cílem je skutečně spokojený zákazník, proto poskytujeme zákazníkovi co nejvyšší kvalitu za co nejpříznivější cenu.

 

……Počátky našeho podnikání jsou od roku 1995, kdy jsme začali budovat ukázkovou zahradu, ovšem v této době jsme ještě nepodnikali. V roce 1998 jsme založili rodinný podnik a začali si budovat zázemí na obchodním trhu. Zmiňovaná ukázková zahrada je k vidění v současné době na ploše cca 3500m2 a slouží pro inspiraci a relaxaci našim zákazníkům. Zprvu jsme se v našem podnikání zaměřovali především na navrhování rodinných zahrad, jejich realizaci a následnou údržbu. Současně byl  také v provozu prodej okrasných rostlin, jehož sortiment jsme neustále rozšiřovali. V roce 2009 došlo k zásadní změně našeho podnikání, kdy jsme veškerou naši činnost zaměřili na prodej v zahradním centru, sortiment venkovních rostlin byl rozšířen o zahrádkářské potřeby, bytové dekorace a dárkové předměty. Založili jsme vlastní trvalkovou školku, která je určena pro zásobení zahradního centra. Zázemí a sortiment zahradního centra stále rozvíjíme a obohacujeme o trendové dekorace, jak sezónního, tak standardního sortimentu a také o novinky na trhu rostlin.

A proč by jste se měli stát právě Vy našimi zákazníky? No jednoduše proto, že u nás najdete vždy něco jiného, nového a že Vám našim zákazníkům při Vašich nákupech v zahradním centru MATTY předáváme zdarma naše mnohaleté, odborné a praktické zkušenosti. A pokud i Vy si vážíte odborné rady, stojíte o více klidu v rodinném prostředí nebo si chcete při Vašem nákupu odpočinout v kvetoucí zahradě, tak také Vás rádi přivítáme v našem zahradnictví, tak jako vítáme naše stálé zákazníky, kde s mnohými máme velmi přátelský vztah. Proto se těšíme také na Vás naše budoucí spokojené zákazníky.

 

V našem zahradnictví se specializujeme především na prodej rostlin venkovních, ale také nabízíme bohatý sortiment pokojových. Rostliny pro Vás nakupujeme od mnoha českých pěstitelů, také dovážíme květiny a dřeviny z Německa, Anglie a Holandska. Najdete u nás nejen rostliny, ale vše co souvisí se zahradou a domem. Jsou to například hnojiva, substráty, semena, cibuloviny, okrasné dřeviny, pokojové rostliny, zahradní doplňky a dekorace.

 

Samozřejmostí našeho zahradnictví je odborný personál, který Vám poradí.

 

´S pomocí krásy rostlin a dekorací děláme pro Vás domov ještě útulnější. Přidejte se a dělejte ho s námi! ´

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek